آتلیه خاص

مجموعه آتلیه­ های خاص

 

این مجموعه با مدیریت جناب آقای مهندس علی پور، مدرس عکاسی و نورپردازی ابتدا در سال 84 کار خود را تنها با یک شعبه در خیابان گاندی آغاز کرد. سپس با توجه به اقبال عمومی و استقبال مشتریان محترم با تاسیس شعبه فرجام سعی در پوشش مراسم­های مناطق شرق تهران داشت. نظر به اینکه حجم مخاطبان در شرق تهران با توجه به تراکم تالارها و آرایشگاه­های عروس بسیار بود، با انتقال شعبه فرجام به چهارراه تیرانداز و نیز تاسیس شعبه­ای دیگر در خیابان بهار تهرانپارس کار خود را جدی­تر از سر گرفت.

این مجموعه از مراجعه­ کنندگان ساکن غرب تهران نیز غافل نبوده و اقدام به تاسیس شعبه­ های میرداماد، اکباتان و سعادت آباد جهت رفاه حال بیشتر این مشتریان کرد.

هم­ اکنون این خانواده بزرگ دارای 5شعبه مجزا در تهران می­باشد که هر کدام با بهره­گیری از پرسنل مجرب و متعهد پاسخگوی شما مشتریان عزیز است.

در راستای هماهنگی بیشتر و تنظیم زمان ارائه نمونه­ کارها به مشتریان ، تمامی هماهنگی­ های لازم، با دفتر مرکزی این مجموعه انجام می­شود. امید است که همه، کار خاص را بپسندند…

در پایان، با پیامی از طرف مدیریت این مجموعه سخن را به اتمام می­رسانیم :

عکس توقف زمان است و فیلم تکرار یک توقف

توقف و تکرار زیباترین لحظه ­های زندگی­تان را به ما بسپارید

آدرس : فلکه اول تهرانپارس ، خیابان 150 شرقی ، پلاک 76 ، واحد403

تلفن تماس : 77729224  همراه :09125974233

web site :www.Khaasstudio.ir

inistagram:Khaasstudio2

[/imagetab]

فرستادن یک نوشته

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>